Svadby a rodinné oslavy

Hotel Park ponúka možnosti usporiadania rôznych eventov a zabezpečenie kompletného servisu podľa požiadaviek a predstáv klientov. Náš profesionálny tím poradí či už s návrhom slávnostného menu, alebo prestierania slávnostných tabúľ. Hotel ponúka vynikajúcu kuchyňu a profesionálnu obsluhu v príjemnom prostredí.

V mesiacoch február, marec a apríl Vám ponúkame ZĽAVU až 50% z prenájmu priestorov!

Možnosť organizovania

  • firemných eventov
  • svadieb
  • rodinných osláv

Svadby

Zažite najkrajší deň v živote v Hoteli Park****, na ktorý nikdy nezabudnete vy, ani vaši hostia. Zabezpečíme vám štýlovú svadbu podľa vašich predstáv a požiadaviek s výbornou kuchyňou a profesionálnou obsluhou. Hotel Park**** je ideálnym miestom pre veľkú svadbu, ale i pre menšiu, intímnejšiu slávnosť. Povedať si svoje „áno“ môžete aj v altánku pod holým nebom v našom parku a do hotela vás ženích prenesie zakvitnutou ružovou alejou.

svadba pod holým nebomzakvitnutá ružová alej

Sme flexibilní a iniciatívni pri plnení vašich požiadaviek v oblasti výzdoby, stravovania, občerstvenia a všetkého na čom Vám záleží a radi sa podelíme o naše bohaté skúsenosti, vďaka ktorým sa náš hotel stal vyhľadávaným miestom práve pre svadobné oslavy.

Ako svadobný dar vám ponúkame novomanželský apartmán na svadobnú noc grátis a zvýhodnenú cenu ubytovania pre svadobných hostí.

Nezabudnuteľné chvíle vášho jedinečného dňa...

Denis Žák
Denis Žák
F&B Manager, oslavy, svadby