Recenzie

V mene Heraldickeho klubu sa chcem Vám aj Vašim kolegom poďakovať za profesionálne poskytnuté služby, boli sme maximálne spokojní, určite budeme aj ďalej odporúčať Váš hotel na podobne akcie.

Ivona M., 18. 03. 2023

Skvelá atmosféra, milá obsluha, originálna kuchyňa. Poloha pri parku zabezpečuje ticho a dostupnosť cyklistických a bežeckých trás. Bazén je dostatočný, iné služby som nevyužil. Vo všeobecnosti odporúčam každému...

Tomáš K., 26. 02. 2023

Už sme boli vo Vašom hoteli niekoľko-krát a vždy bolo príjemne, jedlo a obsluha výborná a procedúry a bazén jedna báseň. Určite sa k Vám čoskoro vrátime. :-)

Silvia B., 14. 02. 2023

Absolvovali sme pobyt na 2 noci, prostredie veľmi pekné, milý, ústretový personál. Určite sa ešte vrátime. Ďakujeme. Daniela a Stanislav

Daniela H., 13. 01. 2023

Silvestrovský pobyt v Hoteli Park bola správna voľba. Už vyše 10 rokov sa darí pripraviť pre klientov očarujúcu atmosféru a príjemný relax. Celá výzdoba je vždy do posledného detailu premyslená a vkusná. Výborná strava, výborná zábava, ústretoví zamestnanci so srdcom na dlani ako poznáme od našich prvých návštev Helenku Jurišovú aj Alenku Gajdošovú. Nech si Hotel Park aj vďaka takýmto ľuďom udržiava stále kvalitnú a profesionálnu úroveň prajú sestry Nina A. a Dagmar S.

Nina A., 02. 01. 2023

Good location, good service and excellent atmosphere. I liked perfect breakfasts, spa and wellness, clean swim pull, and very polite staff. I recommend to visit sauna and massage procedures - the idial for relax.

Anastasiia N., 04. 12. 2022

Ďakujeme za krásny i keď krátky pobyt, istotne sa vrátime. Tešíme sa, držte sa. Všetko jedlo chutné, ochota personálu, všetko bolo ok, skvelý personál wellnessu.

Jozef L., 20. 11. 2022

Vždy výnimočný pobyt, servis zaručený všetkými zamestnancami, ktorí su vždy ustretoví a hosťom splnia aj modré z neba! Veľká vďaka, tešíme sa na Vianoce :)

Mariana S., 02. 11. 2022

Velmi se nám líbilo, okolí, jídlo, ubytování, bylo to moc fajn. Snídaně i večeře formou bufetu byly výborné (děti 5,10let). Každý si vybral. Personál velmi ochotný a milý i v kavárně, na recepci, v restauraci u bazénu. Bezva i bazén rovnou v županu a v plavkách z pokoje výtahem do patra, kde rovnou chodbou jdete do bazénu což s dětma super - nemusíte pořád převlékat....PS: krásná výzdoba - Helloween!

Vendula P., 30. 10. 2022

Absolvovali sme v tomto hoteli firemné školenie v oblasti finančného poradenstva. Čisté, príjemné prostredie, obsluha na úrovni. Výborná kuchyňa. Dostupnosť, možnosť parkovania. Veľmi dobrý dojem. Odporúčam. U mňa známka 1.

Tatiana B., 18. 10. 2022

Vážená pani Ševčíková,

dovoľte mi, aby som Vám i celému kolektívu hotela PARK v mene nášho organizačného tímu konferencie NÚRCH-u čo najsrdečnejšie poďakovala za skvelú profesionálnu organizáciu, ústretový prístup a vynikajúce služby pri vedeckej konferencii k projektu CEMBAM. Všetci účastníci nám ďakovali a vyjadrovali spokojnosť.

NÁRODNÝ ÚSTAV REUMATICKÝCH CHORÔB, 27. 09. 2022

Všetci zamestnanci hotela sú veľmi milí, ústretoví, vždy sa tu s manželom výborne cítime a s radosťou sa vraciame práve do Vášho hotela. Chodíme do Vášho hotela veľmi často a vždy sa tu cítime veľmi dobre a veľa našich priateľov, ktorým sme hotel doporučili, sa sem tiež s radosťou vracajú. Ešte raz by som chcela poďakovať hlavne dievčatám na recepcii, ktoré sú vždy milé a ochotné poradiť so všetkým, prispievajú k dobrej atmosfére v hoteli.

Silvia H, 24. 09. 2022

Výnimočný personál v celom hoteli kvôli ktorému klientka pravidelne a často chodí, špeciálna vďaka zdravotníckemu personálu na prvom poschodí.

Sofia S., 18. 09. 2022

POĎAKOVANIE

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za veľmi dobrý, profesionálny a nanajvýš korektný prístup nielen od Vás, ale aj od Vašich kolegov. Nenapadajú nás žiadne pripomienky. Naša spokojnosť je o to väčšia, že veľká väčšina odchádzajúcich kolegov z iných univerzít Vás veľmi chválila a všetci boli veľmi spokojní. Takže ešte raz veľké ďakujem za všetkých účastníkov konferencie, tlmočte to aj svojim spolupracovníkom.

Želám pekný víkend                                               

doc. Ing. Miloš O., PhD., 09. 09. 2022

Pobyt sme si užili. Personál milý, ústretový, jedlo nemalo chybu - perfektné, bazén bol čerešňičkou... Top... Vďaka za vaše služby, zase sa niekedy vrátime!

Zuzana K., 14. 08. 2022

Práve sme ukončili pobyt a chceme menovite poďakovať recepčnej Erike Šaulíkovej za to, že vďaka nej sme mali príjemný už druhý pobyt a že je vždy milá a ochotná so všetkým pomôcť a poradiť. Ale aj ostatné recepčné a recepční sú super, tiež hlavná čašníčka na jedálni a všetci barmani na kaviarni. Tiež ďakujeme milým animátorkám. Tie vaše čerstvé ruže všade ma tešili celý deň. Veľmi dobré jedlo a občerstvenie počas celého dňa a požičovňa bicyklov je výborná. Ďakujeme za Vašu profi prácu, radi sa k Vám znovu vrátime. Želáme Vám a celému kolektívu krásne leto a dobrú sezónu.  

Filip Z., 04. 08. 2022

Celkově jsme byli moc spokojení. Všichni zaměstnanci hotelu byli milí a vstřícní. Během našeho pobytu byla studená voda v bazénu (technický problém), oceňujeme velmi rychlé jednání personálu, kdy byl problém v krátké době odstraněn.

Iveta Ž., 03. 08. 2022

Mily kolektív hotela Park Piešťany, minulý týždeň sme boli Vašími hosťami. Spokojní a oddychnutí sme sa vrátili do práce. Služby boli na vysokej profesionálnej úrovni. Nádherný výhľad z balkóna, príjemná terasa v záhrade, bazén. Vysoko oceňujeme špeciality a lahôdky, ktoré podáva Vaša kuchyňa, ako i prácu fyzioterapeutov. Všetkým Vám ďakujeme. Želáme Vám veľa pracovných úspechov a tiež pokoj a pohodu v súkromí.

Božena a Vladimír T., 26. 07. 2022

Po opakovaných dlhších pobytoch aj tento (absolvovaný pre návštevu koncertu v Dome umenia) bol pre mňa príjemným oddychom a relaxom! Držím palce, aby ste si udržali kvalitu! Personál recepcie tradične úslužný, veľmi kvalitný a profesionálny prístup. Izby vzhľadom na cenu je kvalita primeraná a hlavne čistota na úrovni! Reštaurácia už tradične veľmi chutná a kvalitná ponuka jedál, veľmi mi vyhovuje spôsob stravovania a široká ponuka.

Helna D., 04. 07. 2022

Chceme sa veľmi pekne poďakovať celému personálu za príjemný pobyt, ľudský prístup a výbornú atmosféru. Cítili sme sa s manželom úžasne. Pobyt sme dostali od dcéry - manžela sme na pobyt museli dlho prehovárať, nakoniec sa mu nechcelo ísť ani domov :) Ďakujeme krásne. Budeme Vás odporúčať ďalej.  RECEPCIA - s takým úžasným personálom sme sa už dlho nestretli. Naša veľká vďaka. IZBA - v apartmáne trochu menšie postele, ale inak super. REŠTAURÁCIA - výborné jedlo, super personál WELLNESS - super personál.

Mári B., 16. 06. 2022

Vynikajúce ubytovanie v krásnom prostredí a blízkosti centra mesta. Izba bola čistá, personál veľmi milí a ústretoví. Raňajky boli pestré, veľký výber z jedál aj pre tých, ktorí majú intolerancie. Wellness super aj keď niektoré procedúry sme nemali možnosť vyskúšať, ale naša chyba nemali sme to nechat na poslednú chvíľu. Boli sme velmi spokojní a pobyt v hoteli sa nám páčil. Určite sa vrátime a to čoskoro.

Emília Č., 12. 06. 2022

Oceňujem vysokú kvalitu liečebných procedúr.

Július Š., 04. 06. 2022

Veľmi ma prekvapila časť pred hotelom – nádhera, som tu už šiesty raz, jazdili smne aj s manželkou. Bohužiaľ už nie je, rád sa sem vraciam.

Jiří H., 02. 06. 2022

Veľmi milí personál, super obsluha, všetko bolo na úrovni. Ďakujem veľmi pekne za perfektný víkendový pobyt.

Ľubica R., 22. 05. 2022

Všetko v najlepšom poriadku, dievčatá sú milé, ústretové a vždy usmiate, pozitívne. Veľmi ochotné panie na rehabilitácii.

Daniela S., 21. 05. 2022

Bola som veľmi spokojná so stravou ale hlavne s celým personálom.

Marcela K., 18. 05. 2022

Na recepcii pán Michal Kováč veľmi zlatý, maximálne nám vyšiel v ústrety a urobil všetko pre našu spokojnosť. Ďakujeme veľmi pekne a určite sa tam vrátime ako každý rok.

Jaroslav B., 14. 05. 2022

Fotografie sú totožné s realitou. Pekný hotel z vonka aj z vnútra. Všade čisto. Presonál milí a ustretoví. Vybavili všetko k našej spokojnosti. Pestré raňajky, hladovať nebudete zaisto. Izby čisté, pekné, postel pohodlná. Kúpelka velká pekná čistá. Velký detský kútik - hračiek neúrekom, možnosť vypiť si kávu v kútiku. Bazén krásny a velký, všade čisto. Moznosť zapožičať pre deti koleso, rukáviky bez poplatku. Mali sme výhlad do parku. Hotel je v tichom prostredí s krasnym parkom a peknou zahradou. Za pekneho počasia moznosť vypiť kávičku na terase. Za mna spokojnosť.

Katka M., 24. 04. 2022

Hotel je priamo v parku kúsok od pešej zóny a skleného mostu. Parkovisko je zabezpečené. Personál bol milý a apartmán priestranný.

Denisa R., 18. 04. 2022

Beautiful hotel. Our stay was very comfortable here. The view to the river made it even more better. The pool is absolutely beautiful and relaxing. They have a jacuzzi too. The massage is really really good as well. The food is absolutely amazing.

Shweta G., 08. 04. 2022

Hotel bol super. Izba čistá útulná, personál ústretoví, ochotní a milí. Raňajky královské. Čo sa týka služieb na vysokej úrovni. Určite sa ešte na toto miesto vrátim.

Monika S., 03. 04. 2022

Boli sme maximálne spokojní, môžeme len doporúčať priateľom a známym.

Miloš B., 19. 03. 2022

Ďakujeme za krásny pobyt vo vašom hoteli.

Ako železničiar, ktorý pochodil hoteli vo Fínsku, Švédsku, Španielsku, Taliansku, Francúzsku, Nemecku, možno povediac v celej Európe vaša izba č. 601 je jedna z najlepších.

Ďakujem ešte raz.

S pozdravom a úctou

Tomáš G., 24. 02. 2022

Pobyt ve Vašem hotelu se nám moc líbí, to dokazuje i to, že jsme u Vás byli už asi 6x. Nemám připomínek.

Hana S., 13. 02. 2022

Prístup pracovníkov recepcie pred nástupom aj počas pobytu považujem za nadštandartne ústretový. Ďakujem, Teším sa na nasledujúci pobyt.

Mária M., 30. 01. 2022

Děkujeme za poslání dotazníku, který byl vyplněn a odeslán.

Také i tímto děkujeme za poskytnuté služby ve Vašem hotelu a péči o nás klienty. A to i přes složitou situaci s opravou hlavního řádu vody, který zkomplikoval nám klientům a i Vám jako zaměstnancům situaci . 

Ta byla ale dobře zvládnuta a toto jsou věci, které nikdo neovlivní a bylo jen dobře, že se takto zvládlo :-)

Ještě jednou díky a budeme se těšit na další ( doufejme že už ničím nerušený ) pobyt a nejlépe pak i bez nařízení v rámci Covidu - 19, které omezují služby a pobyt.

Držíme Vám tímto palce a zachovejte si svou úroveň v oblasti služeb a péče o klienty . 

S přátelským pozdravem

Bořivoj a Dagmar P., 30. 01. 2022

Môžem odporučiť. Personál na recepcii, v jedálni, bare, vo wellness a na bazéne proste super. Vytvárali nám príjemný pobyt. Strava bez chybičky. Cítili sme sa tu veľmi dobre. Určite prídeme ešte a vrele odporúčam.

Libuša Š., 08. 11. 2021

Pozornosť s pochvalou všetkých si zaslúži zdravotný personál s ústretovou p. doktorkou za perfektné poskytnutie procedúr s dodržiavaním časového rozvrhu. Čistota celého vnútorného areálu, teda aj izieb a pekná výzdoba priestorov vytvára príjemnú atmosféru. Majstri kuchári podávajú majstrovské jedlá – päťhviezdičkové. Možno by si zaslúžili od vedenie titul Majster kuchár Hotela Park a patričné hodnotenie (vo svete to beží). Cvičenie v bazéne patrí medzi najpríjemnejšie procedúry aj zásluhou plavčíčky Evky L., odborne disponovanou ústretovým riešením rozmarov a požiadaviek kúpajúcich. Plne ďakujem pracovníkom na recepcii za pomoc, informácie a ústretovosť. Vďaka p. riaditeľke za veľmi pekný pobyt a obdiv patrí majiteľovi Parku za prekrásne okolie hotela – plno ruží, vzácnych kríkov a stromov.

Emília G., 28.10.2021