Recenzie

Ďakujeme za nás bolo všetko v poriadku. Vrelo odporúčame, vždy sa tu radi vraciame.

Martina K., 09. 06. 2024

Ďakujeme pekne za prekvapenie v podobe tortičky so sviečkou pre nášho malého vnúčika Adama k 4. narodeninám. Veľmi si to vážime. Adam sa veľmi tešil, že mal tortu aj priamo u Vás v hoteli. So službami sme maximálne spokojní. Váš hotel navštevujeme už od roku 2009.

Lenka M., 02. 06. 2024

Bola som tu na svadbe, vynikajuuci pristup, krásny hotel, milá obsluha, skvelé raňajky, krásna záhrada, blízko do mesta :)

Beáta Ž, 26. 05. 2024

V Hotelu Park jsme byli velice spokojeni. Budeme se k vám velmi rádi vracet a doporučovat vás známým i rodině. Navštívili jsme denně hotelový bazén, kde jsme se příjemně zrelaxovali.

Zuzana O., 12. 05. 2024

Ďakujeme za úžasný a nezabudnuteľný pobyt, veľmi sa nám páčilo, rozhodne sa znova vrátime. Dokonca si dovolím tvrdiť, že vrámci Piešťan už ani iný hotel nebudeme hľadať. Bezbariérová izba je krásna a výborná, veľké ďakujeme za sprchovaciu stoličku v kúpelni a bezbariérový nájazd na balkónovú terasu. Budeme odporúčať ďalej.

Natália T., 28. 04. 2024

Bez připomínek, velmi přátelský přístup, dekujeme. Všechno bolo v pořádku, líbí se mi, že minibar je plný, to už dnes není standardem ani ve 4* hotelích. Vynikající kuchyně, prosím pochvalte barmana, je skvělý.

Václav S., 21. 04. 2024

Opakovane sme navštívili váš hotel, maximálna spokojnosť s personálom, kuchyňou, čistotou, ochotou na recepcii, čašníkmi. Ďakujeme za príjemný pobyt, krásne udržiavané prostredie, určite sa vrátime.

Zuzana N., 07. 04. 2024

Nesmierna spokojnosť najmä so službami v reštaurácii, vynikajúci výber jedál a poskytnuté služby. Ďakujeme.

Karol M., 24. 03. 2024

Ďakujem recepčnej, ktorá mala službu v sobotu podvečer, 2.3.2024, veľmi ochotne mi vymenila izbu za tichú, nehlučnú, vďaka čomu som sa mohla lepšie vyspať. Som veľmi spokojná vo Vašom hoteli. To, čo ma k vám najviac prilákalo vlani, aj tento rok je bazén! Príjemna teplota vody a dĺžka vhodná aj na plávanie, o čo mi vlastne ide. Skvelou správou pre mňa je, ze požičiavate aj bicykle, čo by sme popri plávani tiež radi využili :) Chválim manažment, ako intenzívne vymýšľate spôsoby na prilákanie hostí, aby hotel nevzýval práznotou. Držím palce!

Jana K., 08. 03. 2024

Všetko bolo na vysokej úrovni, usmiaty a milý personál, veľké ďakujem. Som spokojná, plánujem sa vrátiť.

Monika B., 18. 02. 2024

Skvelý hotel aj personál, všetky služby výborné. To, že sme sa pri odchode rozhodli s manželkou stráviť v hoteli Park v lete dlhšiu dobu, hovorí za všetky kladné recenzie. Veľmi ďakujeme.

Jaromír P., 04. 02. 2024

Služby Hotela Park som využila už po druhýkrát na základe predchádzajúcej spokojnosti ako s polohou, cenou, vybavenosťou hotela a samozrejme so samotným personálom. Odchádzame domov oddýchnutí a zrelaxovaní.

Alexandra P., 21. 01. 2024

Izby boli pohodlné s dobrým vybavením. Pešia dostupnosť 10 minút do centra. Jedlo na raňajky: dobrý výber aj bezlepkový a bezlaktózový. Strava veľmi chutná. Dobrí kuchári, ktorí si zaslúžia pochvalu.

Ján H., 07. 01. 2024

V hoteli sme boli na vianočný pobyt, vládla príjemná atmosféra. Pred večerou bola aj hudba. Všetci sú milí, jedlo chutné, pestré a všetkého bolo dosť. Prostredie je tiež inšpiratívne, vhodné pre tých, ktorí majú radi aktívny oddych (cyklistika, jogging). Rád sa sem kedykoľvek vrátime.

István B., 27. 12. 2023

Ústretový prístup zamestnancov. Chutné jedlo, milý personál v reštaurácii. Všetky procedúry boli kvalitne prevedené s milým prístupom.

Peter P., 20. 12. 2023

Personál bol veľmi milý, ochotný, bolo tu super. Ďakujeme pekne za príjemný pobyt, radi si zopakujeme.

Jarmila S., 17. 12. 2023

Veľmi si cením ochotu informovať nás a usmerňovať od celého personálu. Čo sa týka jedla - neskutočne široký rozsah stravy.

Katarína H., 10. 12. 2023

Personál tohto hotela by som ohodnotila aj 10 hviezdička. Milí, ústretoví, otvorení každej požiadavke a prirodzene svojim prístupom. Ďakujem za niekoľko dní plné relaxu.

Jarka M., 03. 12. 2023

Hotel Park odporúčam, užili sme si mimoriadne príjemný wellness pobyt. Jedlo bolo skvelé, prístup personálu tiež. Jedlo v hotelovej reštaurácii bolo veľmi dobré. Prekvapil nás široký výber, ponuka wellness menu, neustále dopĺňanie a poctivo domäkka uvarené hoväzdie :)

Mária D., 12. 11. 2023

Tento hotel sme navštívili už viac-krát a vždy bolo super. Lokalita je výborná, v tichom prostredí pri parku a rieke. Hotel má vlastné parkovisko - čiže o starosť menej. Rodiny s deťmi ocenia detský kútik. Jeden z hlavných dôvodov prečo sem radi chodíme je ústretovosť. Snažia sa tu vyhovieť hosťom v každom smere.

Karol K., 18. 10. 2023

V hoteli sme mali svadbu a boli sme nadmieru spokojní, od komunikácie po samotnú realizáciu. Bol to dokonalý deň na dokonalom mieste. Personál výborný ochotný, apartmán krásny a priestorný, okolie krásne, jedlo skvelé, hostia spokojní.

Tatiana B., 01. 10. 2023

Váš hotel navštevujeme pravidelne. Veľmi sme si obľúbili nielen umiestnenie v parku ale aj vizuál izieb, veľmi chutné jedlo a skvelý personál. Ďakujeme, držíme palce v ďalšom pôsobení a o rok sa vidíme opäť! 

Karol S., 24. 09. 2023

Jezdíme k Vám už dlhšie ako 8 rokov a to preto, že se nám u Vás i v Piešťanoch páči. V Hoteli Park sme boli ubytované už 4. krát - aj to svedčí o tom, že nám jeho služby vyhovujú.

Monika Z., 17. 09. 2023

Super, super, super. Život sám prináša potrebu zlepšenia, to je vývoj. Som absolútne spokojná. Vždy ma zregenerujete. Všetok personál je milý, láskavý a úctivý. Ako botanik už niekoľko rokov vidím a obdivujem údržbu a rozšírenie vašej záhrady. Má svoju dušu.

Eva K., 09. 09. 2023

Chci poďekovat za: Když nebylo zábradlí u vchodu venku, tak jsme to psali do připomínek a za pár roků bylo. Když byla potřeba rampa pro lepší chůzi lidem s berlemy, tak za další rok byla rampa hotová. Když jsme urgovali ledničky, tak také za nějaký rok byly. Ďekuji za nás s Pavlíkem (vše už sleduje z nebe), že se toho vybavení dočkal a ješte v loňském roce si toho užil. Rádi jsme k Vám jezdili. Teď už ráda přijedu každý rok sama. PS: Moc ďekuji za výborné pomazánky při snídani. Perfektní jídla už více jak 10 roků, co k Vám jezdíme! PS: Máte zde perfektní personál! Zaslouží si velké ohodnocení! Personál by se měl udržovat stejný, aby stejní a noví klint přijeli, když se nám tu tak moc líbí.

Marie N., 03. 09. 2023

Ďakujeme za krásny pobyt. Všetko bolo nádherné, krásne prostredie, oddýchlo si naše telo aj duša. Tie vaše ruže sú úžasné. S vnučkou sme ich narátali 300 a to neboli všetky, veľká vďaka ľuďom, ktorí sa o ne starajú. Stretli sme len milý , usmievavý personál, ochotný poradiť a pomôcť. Ďakujeme ešte raz, určite odporučíme váš hotel známym a my sa radi vrátime. Prostredie, personál, výber a chuť jedla super naj.

Viera K., 27. 08. 2023

Ďakujeme za super pobyt. Tento rok sme využili vaše služby cez leto na 2 pobytoch a radi sa k Vám vraciame. Deti mi pri odchode hlásili, že isto aj budúci rok :)

Mária F, 20. 08. 2023

Výborná tichá lokalita neďaleko centra, hotel pri krásnom, čistom parku. Okolie hotela čisté a s krásnymi pestovanými ružami, ktoré skrášlili každý stôl v kaviarni, na recepcii, v reštaurácii. Služby hotela na vysokej úrovni, personál veľmi ochotný a príjemný. Jedlo fantastické, pestrý výber jedál z bufetových stolov. Dokúpené večere výborné, kaviareň a bar na vysokej úrovni. Procedúry ako masáže a terapie vykonáva vysokokvalitný personál. Určite sa vrátime. Oddýchnutí, zregenerovaní a spokojní sme sa vrátili domov. :)

Miroslava Š., 13. 08. 2023

Izba s balkónom, výhľad do parku, pokoj. Izba čistá, voňavá, veľmi príjemné chyžné. Jedlo vynikajúce, vyber všetkého možného, ​​dokonca aj bezlaktózového. Pekný bazén s teplou vodou, wellness procedúry s milým a ústretovým personálom. Baru a kaviarni nie je čo vytknúť. Recepčný super, určite sa vrátime.

Marcela N., 06. 08. 2023

Výborný tip na super strávenú dovolenku s deťmi po všetkých stránkach. Blízko cez príjemný park do centra. Veľký výber kvalitnej stravy.

Petra R., 30. 07. 2023

Boli sme veľmi milo prekvapení. Hotel je čistý, personál úžasný, jedlo výborné. Animačný program pre deti je super! Boli sme na plavbu loďou a navštívili sme aj Eko Park - za nás super! Boli sme sa aj prejsť mestom a dostpupnosť od hotela do mesta je skvelá. Strava super, raňajky ,obedy ,večere snacky top - všetko nad očakávanie :)

Ivana T., 23. 07. 2023

Vše skvěle, spokojenost se vším, rady se vracíme zpět. Zahrada nádherná. Skvělý usměvavý personál! Pochvala za klímu na pokoji a ovládač k tomu. Letos jsme wellness nevyužívaly.

Eva K., 15. 07. 2023

Príjemny hotel v tichom prostredí. Služby na vysokej úrovni, max.spokojnosť so všetkým, odporúčam :) Hotel čistý, personál bol veľmi milí, naozaj príjemní ľudia. Široká ponuka jedál, kvalitné jedlo, kedže ja nezjem všetko, mne chutilo, obsluha bola super!

Mária M., 07. 07. 2023

Ďakujem, cítil som sa u vás výborne a všetci zamestnanci boli veľmi milí a ústretoví. Budem váš hotel doporučovať :)

Peter P., 30. 06. 2023

Absolvoval som spolu s manželkou krátky pobyt vo Vašom hoteli. Veľmi sa nám u Vás páčilo. Ochotne som vyplnil aj dotazník, o ktorý ste ma požiadali. Ak som zabudol vyzdvihnúť jednu dôležitú vec, robím tak práve teraz. Váš hotel je výnimočný v tom, že jeho blízke okolie je nádherne vyzdobené najmä stromkovými šípovými ružami. Som obdivovateľ a milovník ruží, preto sa mi Vaša ružová alej veľmi páčila. Gratulujem Vám k takejto úžasnej scenérii. Prajem všetko dobré, nech sa Vám darí a rád sa k Vám ešte niekedy vrátime.

Miroslav M., 17. 06. 2023

Všetky služby vrátane stravy sú na vysokej úrovni. Nebol som u Vás prvýkrát, som zo Sokoloviec, narodil som sa v Piešťanoch, takže tak som o Vás vedel. Skvele som si zaplával v bazéne. Ďakujem.

Juraj P., 10. 06. 2023

Vážená pani riaditeľka,

aj touto cestou by som sa Vám rád poďakoval za perfektnú spoluprácu pri organizácii Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny.

Naši hostia z partnerských miest boli mimoriadne spokojní nielen vysokou úrovňou Vášho hotela a služieb, ale aj ústretovosťou Vášho personálu.

Osobitným zážitkom pre nás a našich VIP hostí bol slávnostný raut. Prevýšili ste naše očakávania nielen po umeleckej stránke prípravy rautu, ale aj kulinárskej, klobúk dolu.

Veľmi Vám ďakujeme! Už prvé gesto, keď ste nám ponúkli pomoc po odmietnutí kúpeľmi, bolo pre nás veľkým zadosťučinením a napokon celá akcia bola na vysokej úrovni.

Verím, že sa nám podarí ďalej spolupracovať na úspešných projektoch a ukázať aj širokej verejnosti, že v Piešťanoch sú miesta, ktoré sa oplatí navštíviť.

Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom

Mgr. Peter Jančovič, PhD.

primátor mesta Piešťany

Peter J., 04. 06. 2023

Veľmi pekný hotel v krásnom prostredí s kvitnúcimi ružami okolo hotela.

Peter K., 03. 06. 2023

Vysoko hodnotím p. Majeskú a jej ľudskosť a odbornosť.

Viera M., 29. 05. 2023

Pobyt v hoteli bol veľmi dobrý, výborné bohaté raňajky, milý a ústretový personál. Lokalita výborná, hneď pri parku a vode. Na výber veľa doplnkových procedúr. Celkovo sme sa cítili veľmi dobre, určite sa ešte vrátime.

Slavomíra K., 28. 05. 2023

Všetko bolo pekné, príjemné a čisté, nemali sme žiadne výhrady, príjemný personál, dobré jedlo aj služby.

Viera M., 21. 05. 2023

Hotel Park hodnotím na vysokej úrovni. Hotel je čistý, na recepcii personál nás príjemne privítal. Jedlo bolo vynikajùce, izby pekne upravené, bazén bol čistý. Všetko hodnotím na vysokej úrovni. ĎAKUJEME!

Ivana K., 13. 05. 2023

Čisté a pokojné ubytovanie pri rieke. Perfektné raňajky vrátane lievancov. Vynikajúce!

Zdeněk B., 02. 05. 2023

Dobrý deň, užili sme si u Vás príjemný pobyt, všetky účastníčky boli veľmi spokojné. Máte príjemný a milý personál, dievčatá na recepcii, vo wellnesse, ľudia v reštaurácii - citili sme sa výborne. Ďakujeme.

Michaela B., 24. 04. 2023

Strávli sme príjemný víkend v príjemnom prostredí. Personál veľmi ochotný, izby čisté, všetko krásne vyzdobené. Služby a kuchyňa na vynikajúcej úrovni. Urči sa sem znovu vrátime. Ďakujeme.

Mária S., 10. 04. 2023

Ďakujeme celému personálu hotela za profesionálne služby, perfektnú veľkonočnú atmosféru, fantastické papanice, no jednoducho - zážitok! Udržte si štýl. Budeme vás vrelo odporúčať a radi sa sem vrátime. ĎAKUJEME!

Lýdia M., 10. 04. 2023

Príjemný personál či na recepcii, v kaviarni, v reštaurácii aj wellness. Cítili sme sa veľmi dobre a odchádzali sme zrelaxovaní.

Monika R., 19. 03. 2023

V mene Heraldickeho klubu sa chcem Vám aj Vašim kolegom poďakovať za profesionálne poskytnuté služby, boli sme maximálne spokojní, určite budeme aj ďalej odporúčať Váš hotel na podobne akcie.

Ivona M., 18. 03. 2023

Skvelá atmosféra, milá obsluha, originálna kuchyňa. Poloha pri parku zabezpečuje ticho a dostupnosť cyklistických a bežeckých trás. Bazén je dostatočný, iné služby som nevyužil. Vo všeobecnosti odporúčam každému...

Tomáš K., 26. 02. 2023

Už sme boli vo Vašom hoteli niekoľko-krát a vždy bolo príjemne, jedlo a obsluha výborná a procedúry a bazén jedna báseň. Určite sa k Vám čoskoro vrátime. :-)

Silvia B., 14. 02. 2023

Absolvovali sme pobyt na 2 noci, prostredie veľmi pekné, milý, ústretový personál. Určite sa ešte vrátime. Ďakujeme. Daniela a Stanislav

Daniela H., 13. 01. 2023

Silvestrovský pobyt v Hoteli Park bola správna voľba. Už vyše 10 rokov sa darí pripraviť pre klientov očarujúcu atmosféru a príjemný relax. Celá výzdoba je vždy do posledného detailu premyslená a vkusná. Výborná strava, výborná zábava, ústretoví zamestnanci so srdcom na dlani ako poznáme od našich prvých návštev Helenku Jurišovú aj Alenku Gajdošovú. Nech si Hotel Park aj vďaka takýmto ľuďom udržiava stále kvalitnú a profesionálnu úroveň prajú sestry Nina A. a Dagmar S.

Nina A., 02. 01. 2023

Good location, good service and excellent atmosphere. I liked perfect breakfasts, spa and wellness, clean swim pull, and very polite staff. I recommend to visit sauna and massage procedures - the idial for relax.

Anastasiia N., 04. 12. 2022

Ďakujeme za krásny i keď krátky pobyt, istotne sa vrátime. Tešíme sa, držte sa. Všetko jedlo chutné, ochota personálu, všetko bolo ok, skvelý personál wellnessu.

Jozef L., 20. 11. 2022

Vždy výnimočný pobyt, servis zaručený všetkými zamestnancami, ktorí su vždy ustretoví a hosťom splnia aj modré z neba! Veľká vďaka, tešíme sa na Vianoce :)

Mariana S., 02. 11. 2022

Velmi se nám líbilo, okolí, jídlo, ubytování, bylo to moc fajn. Snídaně i večeře formou bufetu byly výborné (děti 5,10let). Každý si vybral. Personál velmi ochotný a milý i v kavárně, na recepci, v restauraci u bazénu. Bezva i bazén rovnou v županu a v plavkách z pokoje výtahem do patra, kde rovnou chodbou jdete do bazénu což s dětma super - nemusíte pořád převlékat....PS: krásná výzdoba - Helloween!

Vendula P., 30. 10. 2022

Absolvovali sme v tomto hoteli firemné školenie v oblasti finančného poradenstva. Čisté, príjemné prostredie, obsluha na úrovni. Výborná kuchyňa. Dostupnosť, možnosť parkovania. Veľmi dobrý dojem. Odporúčam. U mňa známka 1.

Tatiana B., 18. 10. 2022

Vážená pani Ševčíková,

dovoľte mi, aby som Vám i celému kolektívu hotela PARK v mene nášho organizačného tímu konferencie NÚRCH-u čo najsrdečnejšie poďakovala za skvelú profesionálnu organizáciu, ústretový prístup a vynikajúce služby pri vedeckej konferencii k projektu CEMBAM. Všetci účastníci nám ďakovali a vyjadrovali spokojnosť.

NÁRODNÝ ÚSTAV REUMATICKÝCH CHORÔB, 27. 09. 2022

Všetci zamestnanci hotela sú veľmi milí, ústretoví, vždy sa tu s manželom výborne cítime a s radosťou sa vraciame práve do Vášho hotela. Chodíme do Vášho hotela veľmi často a vždy sa tu cítime veľmi dobre a veľa našich priateľov, ktorým sme hotel doporučili, sa sem tiež s radosťou vracajú. Ešte raz by som chcela poďakovať hlavne dievčatám na recepcii, ktoré sú vždy milé a ochotné poradiť so všetkým, prispievajú k dobrej atmosfére v hoteli.

Silvia H, 24. 09. 2022

Výnimočný personál v celom hoteli kvôli ktorému klientka pravidelne a často chodí, špeciálna vďaka zdravotníckemu personálu na prvom poschodí.

Sofia S., 18. 09. 2022

POĎAKOVANIE

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za veľmi dobrý, profesionálny a nanajvýš korektný prístup nielen od Vás, ale aj od Vašich kolegov. Nenapadajú nás žiadne pripomienky. Naša spokojnosť je o to väčšia, že veľká väčšina odchádzajúcich kolegov z iných univerzít Vás veľmi chválila a všetci boli veľmi spokojní. Takže ešte raz veľké ďakujem za všetkých účastníkov konferencie, tlmočte to aj svojim spolupracovníkom.

Želám pekný víkend                                               

doc. Ing. Miloš O., PhD., 09. 09. 2022

Pobyt sme si užili. Personál milý, ústretový, jedlo nemalo chybu - perfektné, bazén bol čerešňičkou... Top... Vďaka za vaše služby, zase sa niekedy vrátime!

Zuzana K., 14. 08. 2022

Práve sme ukončili pobyt a chceme menovite poďakovať recepčnej Erike Šaulíkovej za to, že vďaka nej sme mali príjemný už druhý pobyt a že je vždy milá a ochotná so všetkým pomôcť a poradiť. Ale aj ostatné recepčné a recepční sú super, tiež hlavná čašníčka na jedálni a všetci barmani na kaviarni. Tiež ďakujeme milým animátorkám. Tie vaše čerstvé ruže všade ma tešili celý deň. Veľmi dobré jedlo a občerstvenie počas celého dňa a požičovňa bicyklov je výborná. Ďakujeme za Vašu profi prácu, radi sa k Vám znovu vrátime. Želáme Vám a celému kolektívu krásne leto a dobrú sezónu.  

Filip Z., 04. 08. 2022

Celkově jsme byli moc spokojení. Všichni zaměstnanci hotelu byli milí a vstřícní. Během našeho pobytu byla studená voda v bazénu (technický problém), oceňujeme velmi rychlé jednání personálu, kdy byl problém v krátké době odstraněn.

Iveta Ž., 03. 08. 2022

Mily kolektív hotela Park Piešťany, minulý týždeň sme boli Vašími hosťami. Spokojní a oddychnutí sme sa vrátili do práce. Služby boli na vysokej profesionálnej úrovni. Nádherný výhľad z balkóna, príjemná terasa v záhrade, bazén. Vysoko oceňujeme špeciality a lahôdky, ktoré podáva Vaša kuchyňa, ako i prácu fyzioterapeutov. Všetkým Vám ďakujeme. Želáme Vám veľa pracovných úspechov a tiež pokoj a pohodu v súkromí.

Božena a Vladimír T., 26. 07. 2022

Po opakovaných dlhších pobytoch aj tento (absolvovaný pre návštevu koncertu v Dome umenia) bol pre mňa príjemným oddychom a relaxom! Držím palce, aby ste si udržali kvalitu! Personál recepcie tradične úslužný, veľmi kvalitný a profesionálny prístup. Izby vzhľadom na cenu je kvalita primeraná a hlavne čistota na úrovni! Reštaurácia už tradične veľmi chutná a kvalitná ponuka jedál, veľmi mi vyhovuje spôsob stravovania a široká ponuka.

Helna D., 04. 07. 2022

Chceme sa veľmi pekne poďakovať celému personálu za príjemný pobyt, ľudský prístup a výbornú atmosféru. Cítili sme sa s manželom úžasne. Pobyt sme dostali od dcéry - manžela sme na pobyt museli dlho prehovárať, nakoniec sa mu nechcelo ísť ani domov :) Ďakujeme krásne. Budeme Vás odporúčať ďalej.  RECEPCIA - s takým úžasným personálom sme sa už dlho nestretli. Naša veľká vďaka. IZBA - v apartmáne trochu menšie postele, ale inak super. REŠTAURÁCIA - výborné jedlo, super personál WELLNESS - super personál.

Mári B., 16. 06. 2022

Vynikajúce ubytovanie v krásnom prostredí a blízkosti centra mesta. Izba bola čistá, personál veľmi milí a ústretoví. Raňajky boli pestré, veľký výber z jedál aj pre tých, ktorí majú intolerancie. Wellness super aj keď niektoré procedúry sme nemali možnosť vyskúšať, ale naša chyba nemali sme to nechat na poslednú chvíľu. Boli sme velmi spokojní a pobyt v hoteli sa nám páčil. Určite sa vrátime a to čoskoro.

Emília Č., 12. 06. 2022

Oceňujem vysokú kvalitu liečebných procedúr.

Július Š., 04. 06. 2022

Veľmi ma prekvapila časť pred hotelom – nádhera, som tu už šiesty raz, jazdili smne aj s manželkou. Bohužiaľ už nie je, rád sa sem vraciam.

Jiří H., 02. 06. 2022

Veľmi milí personál, super obsluha, všetko bolo na úrovni. Ďakujem veľmi pekne za perfektný víkendový pobyt.

Ľubica R., 22. 05. 2022

Všetko v najlepšom poriadku, dievčatá sú milé, ústretové a vždy usmiate, pozitívne. Veľmi ochotné panie na rehabilitácii.

Daniela S., 21. 05. 2022

Bola som veľmi spokojná so stravou ale hlavne s celým personálom.

Marcela K., 18. 05. 2022

Na recepcii pán Michal Kováč veľmi zlatý, maximálne nám vyšiel v ústrety a urobil všetko pre našu spokojnosť. Ďakujeme veľmi pekne a určite sa tam vrátime ako každý rok.

Jaroslav B., 14. 05. 2022

Fotografie sú totožné s realitou. Pekný hotel z vonka aj z vnútra. Všade čisto. Presonál milí a ustretoví. Vybavili všetko k našej spokojnosti. Pestré raňajky, hladovať nebudete zaisto. Izby čisté, pekné, postel pohodlná. Kúpelka velká pekná čistá. Velký detský kútik - hračiek neúrekom, možnosť vypiť si kávu v kútiku. Bazén krásny a velký, všade čisto. Moznosť zapožičať pre deti koleso, rukáviky bez poplatku. Mali sme výhlad do parku. Hotel je v tichom prostredí s krasnym parkom a peknou zahradou. Za pekneho počasia moznosť vypiť kávičku na terase. Za mna spokojnosť.

Katka M., 24. 04. 2022

Hotel je priamo v parku kúsok od pešej zóny a skleného mostu. Parkovisko je zabezpečené. Personál bol milý a apartmán priestranný.

Denisa R., 18. 04. 2022

Beautiful hotel. Our stay was very comfortable here. The view to the river made it even more better. The pool is absolutely beautiful and relaxing. They have a jacuzzi too. The massage is really really good as well. The food is absolutely amazing.

Shweta G., 08. 04. 2022

Hotel bol super. Izba čistá útulná, personál ústretoví, ochotní a milí. Raňajky královské. Čo sa týka služieb na vysokej úrovni. Určite sa ešte na toto miesto vrátim.

Monika S., 03. 04. 2022

Boli sme maximálne spokojní, môžeme len doporúčať priateľom a známym.

Miloš B., 19. 03. 2022

Ďakujeme za krásny pobyt vo vašom hoteli.

Ako železničiar, ktorý pochodil hoteli vo Fínsku, Švédsku, Španielsku, Taliansku, Francúzsku, Nemecku, možno povediac v celej Európe vaša izba č. 601 je jedna z najlepších.

Ďakujem ešte raz.

S pozdravom a úctou

Tomáš G., 24. 02. 2022

Pobyt ve Vašem hotelu se nám moc líbí, to dokazuje i to, že jsme u Vás byli už asi 6x. Nemám připomínek.

Hana S., 13. 02. 2022

Prístup pracovníkov recepcie pred nástupom aj počas pobytu považujem za nadštandartne ústretový. Ďakujem, Teším sa na nasledujúci pobyt.

Mária M., 30. 01. 2022

Děkujeme za poslání dotazníku, který byl vyplněn a odeslán.

Také i tímto děkujeme za poskytnuté služby ve Vašem hotelu a péči o nás klienty. A to i přes složitou situaci s opravou hlavního řádu vody, který zkomplikoval nám klientům a i Vám jako zaměstnancům situaci . 

Ta byla ale dobře zvládnuta a toto jsou věci, které nikdo neovlivní a bylo jen dobře, že se takto zvládlo :-)

Ještě jednou díky a budeme se těšit na další ( doufejme že už ničím nerušený ) pobyt a nejlépe pak i bez nařízení v rámci Covidu - 19, které omezují služby a pobyt.

Držíme Vám tímto palce a zachovejte si svou úroveň v oblasti služeb a péče o klienty . 

S přátelským pozdravem

Bořivoj a Dagmar P., 30. 01. 2022

Môžem odporučiť. Personál na recepcii, v jedálni, bare, vo wellness a na bazéne proste super. Vytvárali nám príjemný pobyt. Strava bez chybičky. Cítili sme sa tu veľmi dobre. Určite prídeme ešte a vrele odporúčam.

Libuša Š., 08. 11. 2021

Pozornosť s pochvalou všetkých si zaslúži zdravotný personál s ústretovou p. doktorkou za perfektné poskytnutie procedúr s dodržiavaním časového rozvrhu. Čistota celého vnútorného areálu, teda aj izieb a pekná výzdoba priestorov vytvára príjemnú atmosféru. Majstri kuchári podávajú majstrovské jedlá – päťhviezdičkové. Možno by si zaslúžili od vedenie titul Majster kuchár Hotela Park a patričné hodnotenie (vo svete to beží). Cvičenie v bazéne patrí medzi najpríjemnejšie procedúry aj zásluhou plavčíčky Evky L., odborne disponovanou ústretovým riešením rozmarov a požiadaviek kúpajúcich. Plne ďakujem pracovníkom na recepcii za pomoc, informácie a ústretovosť. Vďaka p. riaditeľke za veľmi pekný pobyt a obdiv patrí majiteľovi Parku za prekrásne okolie hotela – plno ruží, vzácnych kríkov a stromov.

Emília G., 28.10.2021