Prečo práve Hotel Park?

Hotel Park **** Ponúka komfortné ubytovanie v 103 izbách, elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu,  wellness i zdravotnú časť, fitness, reštauráciu, kaviareň a pre denný či večerný oddych pri pohári obľúbeného nápoja a drinku v príjemnom prostredí s garanciou súkromia je k dispozícii náš Sky Bar na šiestom poschodí.

Každá izba je vybavená satelitnou TV, telefónom, minibarom, trezorom, kúpeľňou so sušičom na vlasy, županmi a s papučami. V celom ubytovacom zariadení môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Na recepcii hotela je možnosť zapožičania si bicyklov.

V reštaurácii sa podávajú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

Okrem ubytovania a pobytov ponúkame aj usporiadanie svadieb, rodinných osláv či firemných podujatí alebo konferencii.

Hotel Park **** patrí medzi najobľúbenejšie destinácie pre ubytovanie v našom kúpeľnom meste. Medzi našich hostí patrili nielen reprezentácie rôznych športových tímov, štáb filmovej produkcie, rovnako príjemne sa u nás cítia aj manželské páry v akomkoľvek veku či rodiny s deťmi, pre ktoré pripravujeme pravidelne animačné programy, detské tábory a rôzne aktivity.

Hotel Park **** je členom oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany, pravidelne sa zúčastňujeme národných aj medzinárodných podujatí na podporu cestovného ruchu.