Používaním stránok prevádzkovaných MERK REALITY a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Čo sú cookies ?Súhlasím

Wellness - Masáže

Klasická masáž

Klasická masáž je ručná aplikácia cielených mechanických podnetov (hmatov). Podporuje vyprázdňovanie povrchových žíl, lymfatických ciev, vylučovanie potných žliaz, vstrebávanie opuchov, či výronov. Relaxuje a tonizuje svaly, zlepšuje výživu tkaniva a zmierňuje bolesť. Pri masáži sa používajú špeciálne masážne oleje s prímesou kvalitných aromatických olejov. Masáž nie je vhodná pri kožných ochoreniach, virózach, akútnych stavoch, osteoporóze a kŕčových žilách. Procedúra trvá 20 min..

Reflexná masáž chodidla

Reflexná masáž chodidiel (zostava pohybový aparát) vychádza z poznatku, že na všetkých zakončeniach ľudského tela existujú reflexné plôšky, odpovedajúce príslušným oblastiam tela. Stimuláciou týchto plôšok na chrbte chodidiel pozitívne ovplyvňujeme konkrétne časti tela - hlavu, chrbticu, kĺby, ich bolesti, stavy po úrazoch a operáciách. Masáž zlepšuje celkovú hybnosť a zmierňuje stres. Nástup účinku je rýchly, čo má veľký význam pri akútnych bolestiach. Používa sa aj ako preventívna metóda. Masáž nie je vhodná pri kožných a plesňových ochoreniach chodidiel a pri virózach. Procedúra trvá 20 min..

Champi - indická masáž hlavy

Masáž sa aplikuje najčastejšie v sede. Od masáže hlavy sa prechádza k uvoľňovaniu šije, ramien, krku. Masáž má uvoľňujúci účinok, rozrušuje zrasty väzivového tkaniva, stuhnuté svaly a zatvrdliny, zvyšuje príjem kyslíka v tkanivách, zlepšuje krvný obeh, podporuje okysličovanie mozgu a rast vlasov, pomáha pri nespavosti a poruchách spánku. Procedúra trvá 20 min..

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je starodávna technika, známa už pred naším letopočtom. Lávové kamene majú hladký povrch, ľahko sa kĺžu po pokožke. Majú vlastnosť absorbovať, udržiavať a postupne odovzdávať teplo, čo pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna. Masáž spôsobuje výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, urýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela. Odoberá negatívnu energiu, pôsobí antistresovo. Masér posúva horúce kamene po naolejovanom tele, čím masíruje akupunktúrne dráhy.Teplota kameňov sa riadi individuálne, podľa citlivosti hosťa na teplo. Masáž nie je vhodná pre klientov s kožnými ochoreniami, kŕčovými žilami, vysokým krvným tlakom, pri virózach, či zvýšenej citlivosti na teplo. Procedúra trvá 60 min..

Hotel Park v Piešťanech hodnocení