Používaním stránok prevádzkovaných MERK REALITY a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Čo sú cookies ?Súhlasím

Wellness - Krytý bazén

Vynovený celý priestor bazéna s kompletnou rekonštrukciou ponúka aj vodný gejzír, dnové kreslá a vodopád. Súčasťou je aj letná terasa s lehátkami.

Voda lieči nielen telo, ale aj dušu. Plávanie predstavuje optimálnu pohybovú aktivitu na zlepšenie svalovej sily, rozvíja sa motorická kontrola, koordinácia pohybu horných a dolných končatín s kontrolou vznášania, rovnováhy a dýchania. Výhodou plávania je aj ovplyvnenie bolesti a relaxácia. Je to forma pohybu s minimálnou záťažou kĺbov. Vztlak vody príjemne nadľahčuje, človek vo vode vykoná bezbolestné pohyby, ktoré na suchu nemôže urobiť. Pohyb vo vode vzbudzuje kladné emócie, zvyšuje to motiváciu cvičenia nielen u detí, ale aj u starších. Vstup do bazéna je na 1,5 hodiny.

Indikácie:  zlepšenie rozsahu pohybu kĺbov, obnovenie funkcie postihnutých svalov a ich relaxácia,  zlepšená cirkulácia krvi, lepšie prekrvenie celého tela.

Kontraindikácie:   akútne zápalové a infekčné ochorenia, horúčka, vážne srdcové problémy, herpes, malígne ochorenie v akútnom štádiu, krvácavé stavy, kožné defekty inkontinencia moču alebo stolice.

Rozmery: 16 m x 8,3 m x 1,2 m (dĺžka, šírka, hĺbka).

Teplota vody:  30 ºC.

Prednostný vstup je pre hotelových hostí. Vstup pre neubytovaných hostí je možný iba pri voľných kapacitách a nie je možné vopred vstup rezervovať ani garantovať.
Hotel si vyhradzuje právo na uzavretie bazénu pre skupinové rezervácie.

Otváracie hodiny: každý deň 7:00-21:00

 

Vstup pre neubytovaných hostí:

dospelá osoba

(1,5 h.)

12,-- €

dieťa do 2,99 rokov

(1,5 h.)

zdarma

1 osoba plne platiaca + 1 dieťa do 2,99 rokov zdarma, ďalšie dieťa platí cenu

(1,5 h.)

6,-- €

dieťa od 3 do 11,99 rokov

(1,5 h.)

6,-- €

dieťa od 12 rokov

(1,5 h.)

12,-- €

 
Ceny platné od 20.12.2017. Ceny vrátane DPH.

Hotel Park v Piešťanech hodnocení