Používaním stránok prevádzkovaných MERK REALITY a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Čo sú cookies ?Súhlasím

Medical - Vodoliečba

Sírny kúpeľ

Sírny kúpeľ s teplotou 37 °C má blahodarné účinky na kožu a kĺby. V kúpeli sa organizmus prehrieva, síra sa cez pokožku vstrebáva do tela, kde pôsobí na bunkovej úrovni. Funguje ako biologická liečba. Síra zabezpečuje zdravie vlasov a nechtov, dodáva im lesk a zabraňuje ich lámavosti. Síra celkovo podporuje zdravie kĺbov, kostí a bezbolestný pohyb. Výrazne sa podieľa na detoxikácii organizmu. Výrazne redukuje zápaly a opuchy kĺbov, znižuje ich bolestivosť, odstraňuje svalové kŕče a bolesti chrbta a svalov. Procedúra trvá 20 min.

Hydromasážna vaňa

Podvodná masáž sa podáva sa hosťovi, ležiacemu vo vani s teplotou 37 °C. Masáž môže byť celotelová alebo čiastočná, v podobe hydromasážnej vane alebo manuálna. Intenzita masáže sa mení nastavením trysiek, resp. zmenou uhla alebo vzdialenosti vodného prúdu. Masáž uvoľňuje stuhnuté svaly, čiastočne kĺby a odstraňuje bolesť. Nie je vhodná pri kŕčových žilách, osteoporóze, kardiálnych ťažkostiach, krátko po operáciách, pri kožných chorobách a celkovej vyčerpanosti. Procedúra trvá 20 min..

Perličkový kúpeľ 

Perličkový kúpeľ je vaňový kúpeľ vo vode o teplote 36 - 37 °C, sýtenej kyslíkom, privádzaným na dno vane. Bublinky kyslíka, stúpajúce k hladine vody, pôsobia ako mikromasáž povrchu tela. Kúpeľ má sedatívny účinok, pôsobí ukľudňujúco. S prímesou magnéziovej soli sa zvýrazňuje ukľudňujúci a uvoľňujúci účinok. Pridaním soli z Mŕtveho mora má pozitívny účinok na pohybový aparát a kožu. Procedúra trvá 20 min..

 

Hotel Park v Piešťanech hodnocení