Povedali o nás

Lorem ipsum

Vynikajúce ubytovanie v krásnom prostredí a blízkosti centra mesta. Izba bola čistá, personál veľmi milí a ústretoví. Raňajky boli pestré, veľký výber z jedál aj pre tých, ktorí majú intolerancie. Wellness super aj keď niektoré procedúry sme nemali možnosť vyskúšať, ale naša chyba nemali sme to nechat na poslednú chvíľu. Boli sme velmi spokojní a pobyt v hoteli sa nám páčil. Určite sa vrátime a to čoskoro.

Emília Č., 12. 06. 2022

Oceňujem vysokú kvalitu liečebných procedúr.

Július Š., 04. 06. 2022

Veľmi ma prekvapila časť pred hotelom – nádhera, som tu už šiesty raz, jazdili smne aj s manželkou. Bohužiaľ už nie je, rád sa sem vraciam.

Jiří H., 02. 06. 2022

Veľmi milí personál, super obsluha, všetko bolo na úrovni. Ďakujem veľmi pekne za perfektný víkendový pobyt.

Ľubica R., 22. 05. 2022

Všetko v najlepšom poriadku, dievčatá sú milé, ústretové a vždy usmiate, pozitívne. Veľmi ochotné panie na rehabilitácii.

Daniela S., 21. 05. 2022

Bola som veľmi spokojná so stravou ale hlavne s celým personálom.

Marcela K., 18. 05. 2022

Na recepcii pán Michal Kováč veľmi zlatý, maximálne nám vyšiel v ústrety a urobil všetko pre našu spokojnosť. Ďakujeme veľmi pekne a určite sa tam vrátime ako každý rok.

Jaroslav B., 14. 05. 2022

Fotografie sú totožné s realitou. Pekný hotel z vonka aj z vnútra. Všade čisto. Presonál milí a ustretoví. Vybavili všetko k našej spokojnosti. Pestré raňajky, hladovať nebudete zaisto. Izby čisté, pekné, postel pohodlná. Kúpelka velká pekná čistá. Velký detský kútik - hračiek neúrekom, možnosť vypiť si kávu v kútiku. Bazén krásny a velký, všade čisto. Moznosť zapožičať pre deti koleso, rukáviky bez poplatku. Mali sme výhlad do parku. Hotel je v tichom prostredí s krasnym parkom a peknou zahradou. Za pekneho počasia moznosť vypiť kávičku na terase. Za mna spokojnosť.

Katka M., 24. 04. 2022

Hotel je priamo v parku kúsok od pešej zóny a skleného mostu. Parkovisko je zabezpečené. Personál bol milý a apartmán priestranný.

Denisa R., 18. 04. 2022

Beautiful hotel. Our stay was very comfortable here. The view to the river made it even more better. The pool is absolutely beautiful and relaxing. They have a jacuzzi too. The massage is really really good as well. The food is absolutely amazing.

Shweta G., 08. 04. 2022

Hotel bol super. Izba čistá útulná, personál ústretoví, ochotní a milí. Raňajky královské. Čo sa týka služieb na vysokej úrovni. Určite sa ešte na toto miesto vrátim.

Monika S., 03. 04. 2022

Boli sme maximálne spokojní, môžeme len doporúčať priateľom a známym.

Miloš B., 19. 03. 2022

Ďakujeme za krásny pobyt vo vašom hoteli.

Ako železničiar, ktorý pochodil hoteli vo Fínsku, Švédsku, Španielsku, Taliansku, Francúzsku, Nemecku, možno povediac v celej Európe vaša izba č. 601 je jedna z najlepších.

Ďakujem ešte raz.

S pozdravom a úctou

Tomáš G., 24. 02. 2022

Pobyt ve Vašem hotelu se nám moc líbí, to dokazuje i to, že jsme u Vás byli už asi 6x. Nemám připomínek.

Hana S., 13. 02. 2022

Prístup pracovníkov recepcie pred nástupom aj počas pobytu považujem za nadštandartne ústretový. Ďakujem, Teším sa na nasledujúci pobyt.

Mária M., 30. 01. 2022

Děkujeme za poslání dotazníku, který byl vyplněn a odeslán.

Také i tímto děkujeme za poskytnuté služby ve Vašem hotelu a péči o nás klienty. A to i přes složitou situaci s opravou hlavního řádu vody, který zkomplikoval nám klientům a i Vám jako zaměstnancům situaci . 

Ta byla ale dobře zvládnuta a toto jsou věci, které nikdo neovlivní a bylo jen dobře, že se takto zvládlo :-)

Ještě jednou díky a budeme se těšit na další ( doufejme že už ničím nerušený ) pobyt a nejlépe pak i bez nařízení v rámci Covidu - 19, které omezují služby a pobyt.

Držíme Vám tímto palce a zachovejte si svou úroveň v oblasti služeb a péče o klienty . 

S přátelským pozdravem

Bořivoj a Dagmar P., 30. 01. 2022

Môžem odporučiť. Personál na recepcii, v jedálni, bare, vo wellness a na bazéne proste super. Vytvárali nám príjemný pobyt. Strava bez chybičky. Cítili sme sa tu veľmi dobre. Určite prídeme ešte a vrele odporúčam.

Libuša Š., 08. 11. 2021

Pozornosť s pochvalou všetkých si zaslúži zdravotný personál s ústretovou p. doktorkou za perfektné poskytnutie procedúr s dodržiavaním časového rozvrhu. Čistota celého vnútorného areálu, teda aj izieb a pekná výzdoba priestorov vytvára príjemnú atmosféru. Majstri kuchári podávajú majstrovské jedlá – päťhviezdičkové. Možno by si zaslúžili od vedenie titul Majster kuchár Hotela Park a patričné hodnotenie (vo svete to beží). Cvičenie v bazéne patrí medzi najpríjemnejšie procedúry aj zásluhou plavčíčky Evky L., odborne disponovanou ústretovým riešením rozmarov a požiadaviek kúpajúcich. Plne ďakujem pracovníkom na recepcii za pomoc, informácie a ústretovosť. Vďaka p. riaditeľke za veľmi pekný pobyt a obdiv patrí majiteľovi Parku za prekrásne okolie hotela – plno ruží, vzácnych kríkov a stromov.

Emília G., 28.10.2021