Používaním stránok prevádzkovaných MERK REALITY a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Čo sú cookies ?Súhlasím

Referencie

Monika Š., 20.9.2020

Dobrý deň, rada by som sa v mene celej našej skupinky poďakovala personálu hotela za to, že náš predĺžený víkend sme u Vás prežili ako v bavlnke. Komplet personál bol veľmi milí, od recepčných, čašníkov, upratovačiek či personálu wellnessu. Bezpečnosť ohľadne covidu bola dodržiavaná z každej strany a ani rekreanti s tým nemali žiadny problém. Chodíme k Vám už asi šesť rokov a už teraz sa tešíme na ďalší pobyt. Ďakujeme za všetko. Kolektív "spolužiačok". :)

Viola A., 19.9.2020

So všetkými službami som bola veľmi spokojná, chcem sa poďakovať všetkým zamestnancom, sú profesionáli a veľmi milí

Nina A., 15.9.2020

Človek rád prichádza na miesta, kde sa cíti príjemne a to hotel Park spĺňa svojou kuchyňou, vždy pútavou výzdobou primerane k ročným obdobiam s prihliadnutím na každý detail. No čo sa nedá oklamať je úsmev, profesionalita stabilného tímu a to vytvára pani prevádzkarka Helenka Jurišová a pri obsluhe Alenka Gajdošová, ktoré za celé desaťročie vychádzajú s láskou v ústrety každému návštevníkovi tohto hotela, za čo im patrí veľká poklona a práve vďaka takýmto zamestnancom si človek znova vyberá tento obľubený hotel.

Helena Z., 5.9.2020

Boli sme veľmi spokojní, objavili sme vynikajúci hotel so skvelým vnútorným bazénom, určite sa k Vám vrátime a odporučíme priateľom.

Napíšte nám, ako ste sa u nás cítili :)

Vaše hodnotenie
Opíšte tento kódcaptcha
Hotel Park v Piešťanech hodnocení