Používaním stránok prevádzkovaných MERK REALITY a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Čo sú cookies ?Súhlasím

Referencie

Anna B., 23.5.2021

Dobrý večer. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za super pobyt v Hoteli Park Piešťany. Skvelé zážitky a veľmi milý personál ako na recepcii tak aj v jedálni. Ešte raz ďakujem za krásne pripravený stôl na prekvapenie môjho manžela. Nemal slov a pýtal sa pani servírky, že čo to má znamenať. Bolo to veľmi dojímavé a krásne. Ešte raz veľká vďaka a teším sa na ďalší pobyt.

Slovenská basketbalová asociácia, 9.2.2021

V mene Slovenskej basketbalovej asociácie by som chcel poďakovať všetkým zamestnancom Hotela Park Piešťany za bezproblémový priebeh Kvalifikácie na ME 2021. Jedlo bolo absolútne skvelé a vhodné pre športovkyne, takisto ako aj komunikácia s hotelovým personálom. O priestrannosti a čistote izieb nemusím hovoriť, to je samozrejmosť. Oceňujem tiež dodržiavanie neľahkého COVID-19 protocolu. Rovnakú spokojnosť vyjadrili aj reprezentácie Holandska a Maďarska.

Danka B., 8.10.2020

Sme vaši stáli dlhodobí zákazníci. Max. spokojnosť, preto chodím aj viackrát do roka, odporúčame priateľom a teraz sú tu s nami.

Eleonóra B., 4.10.2020

Ste vynikajúci a stále sa zlepšujete. Rúška + rukavice = 100% ochrana. Ste vynikajúci.

Napíšte nám, ako ste sa u nás cítili :)

Vaše hodnotenie
Opíšte tento kódcaptcha
Hotel Park v Piešťanech hodnocení