Používaním stránok prevádzkovaných MERK REALITY a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Čo sú cookies ?Súhlasím

Kongres - Eventy, Svadby

Hotel Park ponúka možnosti usporiadania rôznych eventov a zabezpečenie kompletného servisu podľa požiadaviek a predstáv klientov. Náš profesionálny tím poradí či už s návrhom slávnostného menu, alebo prestierania slávnostných tabúľ. Hotel ponúka vynikajúcu kuchyňu a profesionálnu obsluhu v príjemnom prostredí.

Možnosť organizovania

  • firemných eventov
  • svadieb
  • rodinných osláv

 

Svadby

Zažite najkrajší deň v živote v Hoteli Park****, na ktorý nikdy nezabudnete vy, ani vaši hostia. Zabezpečíme vám štýlovú svadbu podľa vašich predstáv a požiadaviek s výbornou kuchyňou a profesionálnou obsluhou. Hotel Park**** je ideálnym miestom pre veľkú svadbu, ale i pre menšiu, intímnejšiu slávnosť. Povedať si svoje „áno“ môžete aj v altánku pod holým nebom v našom parku a do hotela vás ženích prenesie zakvitnutou ružovou alejou.

 

 

Sme flexibilní a iniciatívni pri plnení vašich požiadaviek v oblasti výzdoby, stravovania, občerstvenia a všetkého na čom Vám záleží a radi sa podelíme o naše bohaté skúsenosti, vďaka ktorým sa náš hotel stal vyhľadávaným miestom práve pre svadobné oslavy.

Ako svadobný dar vám ponúkame novomanželský apartmán na svadobnú noc grátis a zvýhodnenú cenu ubytovania pre svadobných hostí.

Nezabudnuteľné chvíle vášho jedinečného dňa...

Pre akékoľvek informácie kontaktujte prosím  nášho  F & B managera, ktorý Vám s radosťou poradí a zodpovie akúkoľvek otázku alebo dohodne osobnú obhliadku priestorov.

Tel.: 0903 657 925, 0903 599 905, e-mail: food@hotelpark.sk, prevadzka@hotelpark.sk

Hotel Park v Piešťanech hodnocení